Sesje indywidualne

Hipnoza

jest skutecznym narzędziem terapeutycznym m.in. w przypadkach zaburzeń nastroju, odżywiania, lękach, chorobach psychosomatycznych, terapii przeciwbólowej. Hipnoterapią można usprawniać procesy samoleczenia organizmu, wykorzystując psychosomatyczne połączenie naszego umysłu i ciała.
Wejdź w kontakt ze swoją podświadomością, poznaj przyczynę problemu i zaprogramuj swój umysł na zdrowie lub po prostu zrelaksuj się i doświadcz fascynującej podróży w głąb siebie.

Terapeuci

Dawid Albin – autor nagrań udostępnianych przez HIPNOMED. Hipnoterapeuta, absolwent międzynarodowej szkoły Omni Hypnosis Training Center i członek National Guild of Hypnotists (NGH). Fizjoterapeuta zafascynowany wpływem umysłu na ciało człowieka. Twórca pierwszego w Polsce treningu wyobrażeniowego w rehabilitacji i autor pracy o charakterze badawczym pt.: „Zastosowanie treningu wyobrażeniowego w rehabilitacji osób z uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego w wyniku demielinizacji i chorób naczyniowych”.

Natalia Szymkowiak – certyfikowana hipnoterapeutka OMNI Hypnosis Training Center, największej szkoły hipnozy i hipnoterapii na świecie. Na co dzień pomaga dokonywać skutecznych i trwałych zmian na poziomie podświadomym, wykorzystując takie narzędzia jak hipnoza, hipnoterapia, technika uwalniania dr. D. Hawkinsa, biohacking, trening mentalny, wizualizacja. 
Tematy współpracy:
JA: Pewność siebie, lęki, relacje, wystąpienia publiczne, efektywna nauka i komunikacja w językach obcych, rozwój zawodowy 
SPORT: Poprawa koncentracji, techniki, redukcja stresu, depresja, porażka, szybsza regeneracja
ZDROWIE: Bezsenność, stres, nadwaga

Rodzaje sesji

Sesja rekreacyjna –  300 zł.
Sesja terapeutyczna
–  600 zł.

W pierwszej wiadomości lub podczas pierwszej rozmowy należy zwięźle przedstawić problem który chcesz rozwiązać hipnoterapią lub wewnętrzny program który chcesz wzmocnić. 

Zapisy